Що читати про натуральне вино?

Ми вирішили, що вересень - місяць натурального вина на нашому foodies media! Попереду щотижневі інтерв'ю, статті та долідження.


А починаємо з того, що відповідаємо на запитання - що читати про натуральне вино?


Беріть келих, мостіться та поринайте у знання. Від захопливої періодики до сучасних версій енциклопедій, що розкладуть все по поличках.Pipette

Незалежний журнал, ФранціяPipette - незалежний журнал про натуральні вина, що виходить тричі на рік. Журнал висвітлює історії малих виноробів, розповідає про винне комьюніті і все, що стоїть за несенням руху натурального вина.


Кожен випуск - це інтерв'ю з виноробами, лонгріди про винні господарства, гіди та роздуми людей, що творять галузь.

Загалом, Pipette це не тільки журнал, навколо нього формується міцне комьюніті. Автори також збирають бажаючих у винні подорожі, проводять лекції, а також ствоюють мерч у співпрауі з ілюстраторами та художниками.


Шукайте тут.
Noble Rot

Журнал про вино та насолоду, ЛондонМета журналу - об'єднувати вино, гастрономію, мистецтво та креативні індустрії. Нагадувати, що все існує разом, а часом й допомагає розвитку одне одного. В журналі є гіди, рецепти, історії. І останній випуск як раз ділиться гідом найкращими закладами з натуральним вином.


Водночас, Noble Rot - це гастрономічний заклад у Лондоні, який вже декілька років поспіль випускає свій власний журнал про їжу та вино. Як і ресторан, Noble Rot magazine став домом для захоплюючих вин та їжі. Журнал виходить кожні чотири місяці.Noble Rot заснували Ден Кілінг та Марк Ендрю ще у 2013 році. Ден Кілінг - письменник року Louis Roederer Food & Wine Writer of the Year 2017 & 2018. Марк Ендрю - майстер вина, який раніше працював головним покупцем лондонського торгового дому Roberson wine.


Шукайте тут.Натуральне вино для кожного

Що це? Де його знайти? Як у нього закохатись?

Еліс Фейрінг


Ілюстрація: smallyields.comЕліс Ферінг пропонує читачам чіткий, доступний путівник, що його наповнено простими визначеннями, порадами та підказками у пошуку найкращих натуральних вин, химерними ілюстраціями, списком обов'язкових виробників для ознайомлення.


Еліс називають головним голосом руху натурального виноробства. Вона ділиться особистим досвідом, спрощує шлях до розуміння та залишає кожному право робити вибір на власний смак.Водночас, книга розказує як так сталось, що невелике у порівнянні з цілим угрупування "натуралістів" змінує виноробство загалом. Впевнені, що це одне з найкращих рішень для того, щоб почати розбиратись у теорії, філософії та практиці натурального виноробства. Книга вже доступна українською.Натуральне вино

Вступ до органічних та біодинамічних вин, які виготовляють природним способом Ізабель Лежерон

Це - більш глибока мандрівка у питання. Ізабель Лежерон, авторка, популяризує натуральне вино у всьому світі та проводить надзвичайно успішну виставку вина «RAW WINE» в Лондоні, Берліні, Нью-Йорку і Лос-Анджелесі. На сторінках книги Ізабель роздумує про те, чому найкращі та автентичні вина виготовляють саме натуральним способом. "Це старий, добрий, створений самою природою спосіб ферментації виноградного соку у вино".


Перший розділ допомагає розібратись у тому чому таке вино корисніше, чи можна і для чого додають сульфіти, як впливає теруар, які можуть бути дефекти і що таке живий ґрунт. Далі ми рухаємось до знайомства з деякими виноробами, асоціаціями, філософією. Наостанок, окрім теоретичної частини, є дегустаційні примітки про 140 визначних натуральних вин. Цю книгу було видано за підтримки Wine Bureau.

Цей уривок з інтерв'ю Ізабель для Афіша Daily. Радимо до прочитання.Ох, ну що ж - за тиждень поділимось новим матеріаломпро натуральне. А наразі - прекрасної осені нам усім, з келихом чогось нового та щирого.


Авторка: Яна Жадан