Kitchen Secrets: Ольга ГайдашТут ми збираємо кухонні секрети. Важливі, з історією чи ті, що приховуються у кухонних шафах роками. Але саме вони роблять вашу кухню - вашою. Першою двері дому відчиняє Оля Гайдаш - художниця та співзасновниця TROYANDA STUDIO.


Скани.


1. Мою хлібну закваску звуть тамагочи.2. В мене на кухні майже немає пам’ятних та дорогоцінних речей  (хіба що пармезан). Маю ніж для тіста від моєї прабабці. Вона була занадто модною бабусею для кулінарної спадщини, тому давнезних рецептів не залишила,  але я пам'ятаю її ліниві вареники. Бабуся  варила тісто окремо та нарізала його ромбиками, поєднувала з сиром. Про існування пасти та рікотти я дізналась через 15 років.


Італія яка здавалась мені недосяжним раєм (що  пізніше підтвердилось), була до мене ближчою ніж я думала. Про те, що бабуся готувала класичні варениці, якi притаманні південній Україні, я дізналась коли писала цей текст. 

3. Крім аджики та любові на столі батько залишив морквяні квіти, за моєю  примхою вони розквітали у рибній юшці.

Тато готував ранковий омлет додаючи майже стакан молока на одне яйце.

З дитинства я думала, що так їдять французи. Зараз я знаю, що самі французи вважають це огидним, і мій чоловік також.


Такий білий і пухкий омлет, що розпадається, - досі мій улюблений сніданок. Це був татовий кайзершмаррн для мого імператорства. 4. Це звичайні блюдця, ми купили їх в селі біля вулкану у крамничці, біля якої співали віслюки. Кількість зїденого в той вечір інжиру не вміститься в цей абзац. 5. Таріль Будянського заводу певно є в кожній сім’ї, наша була для наполеону.

Наполеон готують вночі. Сон, крізь який я відчуваю запахи коржів та заварного крему - найспокійніший і мій улюблений. Розбити це придане я боюся більше, ніж захворіти на ковід.


Скани: Олі Гайдаш Дім: Олі Гайдаш та Жені Шимальського